19 grudnia 2016

249. Poppy Hill od NeoNail


 Czerwień na paznokciach zawsze wygląda elegancko i kobieco. Pasuje do krótkich i długich paznokci, ładnie łączy się z innymi kolorami i zdobieniami. Można ją nosić przez okrągły rok, bo nie przypisuje się jej do konkretnej pory roku. Czerwień zdecydowanie zyskuje na popularności w okresie świątecznym - to po prostu taka pora, kiedy przypominamy sobie o wszystkich czerwonych sukienkach i swetrach, a w kierunku buteleczki czerwonego lakieru wzrok sam nam ucieka.


Żeby i na moich paznokciach zapanował klimat świąteczny, czerwień połączyłam z zielenią. Są to zielone kwiatuszki wchodzące w skład zestawu ozdób do paznokci z Avon. Dużo osób jednak po pierwszym spojrzeniu mówiło "jakie fajne choinki". Jak się macha dłonią faktycznie mogą tak wyglądać.

 
 
Poppy Hill to najnowszy nabytek w moich zbiorach. Jest mocno napigmentowany i dobrze kryje. To taka wyrazista krwista czerwień, prawdziwie makowa. 


Nie zwracajcie, proszę, uwagi na odrost. Ma już ponad tydzień i na żywo jest chyba jeszcze bardziej widoczny. 
 


6 komentarzy:

1. Nie toleruję wymieniania się obserwacjami. Jeśli mój blog Ci się podoba - zaobserwuj. Jeśli spodoba mi się Twój - zrobię to samo.
2. Komentarze zawierające tylko zaproszenia na blogi będą ignorowane. Na całą resztę na pewno odpowiem na Waszych blogach.