1 listopada 2015

133. BeBeauty, Nawilżający krem do rąk

O kosmetykach z Biedronki znaleźć można wiele pozytywnychy opini - że takie tanie, a jednak dobre. Niektóre nazywane są bublami, ale przecież dopóki nie spróbuje się samemu, nie można być niczego pewnym. Krem do rąk to kolejny kosmetyk BeBeauty, który testowałam. Czy okazał się wystarczającym nawilżaczem dla moich dłoni?


Co mówi producent?Skład

Pojemność
125 ml

Cena
ok. 3zł.


Dostępność
Biedronka

Moja opinia
Krem ma bardzo ładny, delikatny zapach. Taki typowo kremowy, kosmetyczny, wątpię, żeby znalazł się ktoś, komu by przeszkadzał. 
Wchłanianie przebiega bezproblemowo. Krem ma rzadką konsystencję, dobrze się rozsmarowuje i szybciutko wchłania. Już po chwili mamy suche dłonie, bez żadnej tłustej powłoczki. Czuć jednak, że krem został użyty, bo dłonie są miękkie i gładkie. Niestety, tylko do następnego umycia rąk. 
Ja kremów do rąk używam doraźnie - mam suche dłonie, sięgam po krem. I wtedy mi on pomaga. Nie stosuję go regularnie, zapobiegawczo, nie widzę więc żadnych skutków długofalowych. 
Krem do najsilniejszych nie należy, jednak ja za tę cenę, radzi sobie bardzo dobrze. Szczególnie sprawdza się w pracy, kiedy potrzebuję, żeby ulgę poczuć natychmiast i żebym od razu mogła chwycić za myszkę komputera, bez zostawiania na niej tłustych śladów. 
Do kremu na pewno wrócę, i Wam szczerze go polecam. 
13 komentarzy:

 1. Nie polubiłam się z nim, po użyciu mam jakieś klejące dłonie :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja miałam starą wersję i nawilżenie niestety było za słabe dla moich wymagających dłoni :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj!
  Zapraszam na bloga.który obecnie zmienil nazwe z Handmade with love by klaudia na Creative home ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie mam przekonania do kosmetyków BeBeauty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kremy z Biedronki są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, ze szybko się wchłania i nie zostawia się na wszystkim śladów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już dawno nie miałam nic z tej marki, ale kiedyś kupowałam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja do kremów nie mam zbytnio wygórowanych wymagań: ) wystarczy ze w łazience mam taki ze przynosi mi długotrwałą ulgę; ) w każdym kącie domu oraz w torebce znajdziecie u mnie kremy, jestem tego zdania ze ich nigdy za wiele... mam stara wersje tego kremu i powiem ze szalu nie robi, ale spełnia swoja powinność: *

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja do kremów nie mam zbytnio wygórowanych wymagań: ) wystarczy ze w łazience mam taki ze przynosi mi długotrwałą ulgę; ) w każdym kącie domu oraz w torebce znajdziecie u mnie kremy, jestem tego zdania ze ich nigdy za wiele... mam stara wersje tego kremu i powiem ze szalu nie robi, ale spełnia swoja powinność: *

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja do kremów nie mam zbytnio wygórowanych wymagań: ) wystarczy ze w łazience mam taki ze przynosi mi długotrwałą ulgę; ) w każdym kącie domu oraz w torebce znajdziecie u mnie kremy, jestem tego zdania ze ich nigdy za wiele... mam stara wersje tego kremu i powiem ze szalu nie robi, ale spełnia swoja powinność: *

  OdpowiedzUsuń

1. Nie toleruję wymieniania się obserwacjami. Jeśli mój blog Ci się podoba - zaobserwuj. Jeśli spodoba mi się Twój - zrobię to samo.
2. Komentarze zawierające tylko zaproszenia na blogi będą ignorowane. Na całą resztę na pewno odpowiem na Waszych blogach.