19 czerwca 2017

283. Biscuit + Cloudless Sky

Moja kolekcja lakierów hybrydowych nie jest duża - składa się dosłownie z kilkunastu kolorów. Nie mam potrzeby inwestować w ich większą ilość, skoro maluję nimi paznokcie raz na dwa tygodnie albo rzadziej, jedna buteleczka wystarcza więc na długo. A wolałabym uniknąć sytuacji, kiedy jakiś kolor muszę wyrzucić, po się popsuł ze starości. 

Dziś pokażę wam bardzo dość stare mani, jeszcze zimowe, z wykorzystaniem jednego z najbardziej popularnych kolorów Semilac - Biscuit. Jest to taki kolor, który idealnie komponuje się z wieloma innymi odcieniami, ślicznie też wygląda solo lub z diamencikami.

Do wykonania manicure użyte zostały:
- Base Hard NeoNail
- Top Hard Neo Nail
- 032 Biscuit Semilac
- 3194-1 Cloudless Sky NeoNail
- 2696-1 Milk Shake NeoNail
- pyłek syrenka NeoNailTen pyłek to zdecydowanie bardziej brokat niż syrenka, ale ładnie wygląda w połączeniu z niebieskim. Cloudless Sky to prawdziwe bezchmurne niebo, to czysty jasny niebieski, bez żadnego błękitowania. Razem z Biscuit dają przyjemne, pastelowe połączenie.

8 komentarzy:

 1. Całkiem ładnie się prezentuje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię to połączenie kolorystyczne

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja kolekcja lakierów hybrydowych również nie jest duża, ale chętnie ją powoli powiększam. Bardzo podobają mi się paznokcie, ostatnio groszki na moich paznokciach to nieodłączny element :D
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się taka kompozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zdecydowanie najpiękniejszy nudziak to właśnie ten semilac !

  OdpowiedzUsuń

1. Nie toleruję wymieniania się obserwacjami. Jeśli mój blog Ci się podoba - zaobserwuj. Jeśli spodoba mi się Twój - zrobię to samo.
2. Komentarze zawierające tylko zaproszenia na blogi będą ignorowane. Na całą resztę na pewno odpowiem na Waszych blogach.